Ikona Matki Bożej
Parafia Matki Bożej Fatimskiej
Kielce-Dyminy
Strona główna
/
Ogłoszenia Duszpasterskie

Ogłoszenia Duszpasterskie

OGŁOSZENIA DUSZPASTERSKIE 21.06.2026R.   

Porządek intencji mszalnych.

                       I.                   Zapowiedzi: Patryk Baran, kawaler, zam. ul. Sukowska, par tutejsza, Natalia Główczyńska, panna, zam. ul. Stroma, Oblęgorek, par. Chełmce, zapowiedź II

Paweł Dymiński, kawaler, zam. ul. Ściegiennego, par tutejsza, Karolina Smaga, panna, zam. Nieskurzów, par. Baćkowice, zapowiedź I

                   II.                   Na dzisiejszą niedzielę nasz kościół przygotowali: Agnieszka Dziedzic, Magdalena Ciołak, Monika Szabla, Tomasz Kruk ul. Folwark n-ry 37,30,28,35 A. z ofiarą dołączyły Marzena Kruk, Joanna Frankowicz. Bóg zapłać za Waszą pracę, złożoną ofiarę, kwiaty, kończy się kolejka na Waszej ulicy wyrażam wdzięczność wszystkim mieszkańców ul. Folwark, którzy czynnie zadbali o nasz kościół parafialny. Kolejka przechodzi na ul. Granicę, sobota g. 9:00

1.      W miesiącu czerwcu codziennie modlimy się litanią do Najświętszego Serca Pana Jezusa.

2.     Trwa przygotowanie do Festynu Parafialnego 28 czerwca od godz. 17:00 zachęcam do zaangażowania, obecności,  włączenia się w organizację, zaproszenie bliskich znajomych. (Zebrane ofiary na oświetlenie prezbiterium)

3.     Dzisiaj po Mszy Św. o godz. 9:30 spotkanie z rodzicami i młodzieżą na rozpoczęcie przygotowania do przyjęcia sakramentu bierzmowania.

4.     Zakupiłem 2 namioty wykorzystywanie w czasie festynu, pielgrzymek. 1500zł

5.     Na SacroExpo zakupiliśmy feretron z Sercem Pana Jezusa w formie witrażu. Dziękuję anonimowej osobie z naszej parafii, która w ramach wdzięczności Bogu za otrzymane łaski pragnęła być fundatorem. (z ofiar Daru ołtarza dzwonki nie miały oczekiwane dźwięku) zakupiłem nowe świece na ołtarz 450zł.

6.     Dzieci, które zbierały naklejki zapraszam aby przekazały swoje podpisane plansze. W przyszłą niedzielę zapraszam do zakrystii.  (28 kart)

7.     Dziękuję panom strażakom za wspólny wyjazd do Sandomierza i Kazimierza Dolnego nad Wisłą, zapraszamy panów do włączenia się do tej grupy parafialnej.

8.     Msza na zakończenie roku szkolno – katechetycznego piątek godz. 8:00 zachęcam do obecności , spowiedzi, podziękowania oraz modlitwy o bezpieczne wakacje.

9.     Zapraszam w sobotę o godz. 19:00 do pomocy w wyniesieniu ławek panów, ministrantów.

10.           Dzisiaj spotkanie Apostolatu Maryjnego godz. 17:00

Gospodarcze:  

11.      Za wykoszenie trawy przy kaplicy Grzegorz Dziedzic, na cmentarzu tym którzy nie tylko przy grobach bliskich ale mają troszkę więcej wrażliwości. Bóg zapłać.

12.      Dziękuję wszystkim, którzy wspierają ofiarami potrzeby naszej parafii, na tacę, w kopertach, przelewy na konto, -  Bóg zapłać. Zachęcam do lektury  tygodnika katolickiego „Niedziela”.  Magazyn – trudna droga do świętości, Trwajcie w Miłości dla młodzieży.

13.      Solenizantom i Jubilatom tego tygodnia, życzę Bożego błogosławieństwa oraz opieki Naszej Pani Fatimskiej. Szczęść Boże.